Fíkoviny

Vaše okno do světa celebrit

Princ Harry a Meghan Markleová „neměli tušení“ o rakovině Kate Middletonové

Princ Harry a Meghan Markleová o diagnóze rakoviny Kate Middletonové vůbec nevěděli, dokud se nedostala na titulní stránky novin po celém světě.

Vévoda a vévodkyně ze Sussexu byli údajně zaslepeni a o zdravotním boji Middletonové se dozvěděli až v den, kdy tragická zpráva obletěla svět.

„Neměli o tom ani tušení a dozvěděli se to až ve stejnou dobu, kdy se to dozvěděl zbytek světa,“ prozradil jeden ze zasvěcených.

Při předávání zdrcujícího videoposelství princezna působila neuvěřitelně vyrovnaně a pochválila svého manžela prince Williama za jeho lásku a podporu.

„To, že mám Williama po svém boku, je pro mě také velkým zdrojem útěchy a jistoty. Stejně jako láska, podpora a laskavost, kterou mi projevilo tolik z vás. To pro nás oba tolik znamená,“ řekla.

Kvůli diagnóze se William minulý měsíc nezúčastnil zádušní mše za svého zesnulého kmotra, řeckého krále Konstantina. Harry a Meghan popřáli princezně z Walesu a její rodině „zdraví a uzdravení“ a dodali, že doufají, že to princezna bude moci „udělat v soukromí a v klidu“.

Zdroj: Mirror, NYPost, redakce