Fíkoviny

Vaše okno do světa celebrit

Rihanna je znovu těhotná, čeká druhé dítě s rapperem A$AP Rockym

Rihanna čeká své druhé dítě, zpěvaččin zástupce těhotenství potvrdil krátce poté, co zpěvačka ukončila svůj 13minutový set na Super Bowlu 57, jak uvádí server Glamour.

Během poločasové přestávky mezi týmy Kansas City Chiefs a Philadelphia Eagles na stadionu State Farm v arizonském Glendale se Rihanna chvílemi vznášela ve výšce, když zpívala několik hitů včetně „We Found Love“, „Diamonds“ a „Work“.

Těhotenské bříško, které bylo vidět v přiléhavém oblečení, jež měla pod červeným overalem, spustilo na sociálních sítích vlnu spekulací, že by mohla být opět těhotná. Čtyřiatřicetiletá Rihanna má devítiměsíčního syna s rapperem A$AP Rockym.

Během prezentace pro média Rihanna uvedla, že si zpočátku nebyla jistá, zda se jí vystupování vůbec vyplatí. „Když se stanete matkou, máte pocit, že můžete ovládnout celý svět, že můžete dělat cokoli,“ řekla Rihanna. „Super Bowl je jedno z největších pódií na světě. I když to bylo děsivé, protože jsem sedm let nestála na pódiu, je v této výzvě něco vzrušujícího.“

Rihanna uvedla, že musela vymyslet, jak do svého třináctiminutového setu vměstnat některé ze svých největších písní. „Největší výzvou byl seznam skladeb. To byla ta nejtěžší, nejtěžší část. Rozhodnout se, jak maximálně využít 13 minut, ale zároveň to oslavit.“ Rihanna, devítinásobná držitelka ceny Grammy, má na svém kontě 14 hitů na prvním místě Billboard Hot 100, včetně „We Found Love“, „Work“, „Umbrella“ a „Disturbia“.

Zdroj: glamour.com, redakce

Napsat komentář