Fíkoviny

Vaše okno do světa celebrit

Šedesátnice Heidi Janků zatančila na baru, Leoš Mareš zveřejnil video na Instagramu

Po návratu do Prahy se Heidi Janků setkala s hercem a komikem Štěpánem Kozubem a moderátorem Leošem Marešem a společně se vydali do centra velkoměsta.

Všichni tři zůstali společně v baru Kozička až do brzkých ranních hodin, jak uvádí server Prima Ženy. Když začala hrát její píseň „Když se načančám“, Heidi se rozhodla zazpívat a zatancovat. Muzikantka posilněná alkoholem vylezla na bar, kde předvedla živou show. Leoš Mareš celé spontánní vystoupení zaznamenal na svůj mobil a samozřejmě ho také zveřejnil na svém Instagramu. „Půl třetí“, napsal a přidal k videu hashtag #ProstěKozička. Heidi okomentovala video slovy: „Tak dík“. Leoš ji poté pochválil: „To bylo nejvíc“.

„Video brzy začalo být komentováno fanoušky, kteří v hojném počtu chválili zpěvaččin vzhled a okamžitost. „V 60 vypadat jak čtyřicítka, klobouk dolů. Jen ať si užívá. Nás narozdíl od chlapů nic s věkem nelimituje,“ zazněl kompliment od jedné z fanynek. „Ta musí mít smlouvu s ďáblem. Takto vypadat a mít elán v jejích letech je neskutečné. Stačí jen závidět,“ dodala druhá.

Zdroj: zeny.iprima.cz, redakce

Napsat komentář