Shopaholicadel: Případ smrti morčete a odhození k popelnici vyvolává rozruch

Influencerka Shopaholicadel je kritizována z neetického zacházení se zvířaty, tentokrát konkrétně s jejím morčetem. Co se stalo?

Jak informoval server Nova, influencerka Shopaholicadel, se potýká s dalším skandálem a obviněním od armády nenávistníků, kteří ji asi jen tak neodpustí. I když se Youtuberka považuje za velkou milovnici zvířat a má doma například psa nebo králíka, již byla v minulosti obviněna z týrání zvířat a její vážné zacházení s chlupatými mazlíčky teď budí velkou pozornost.

Na sociálních sítích se totiž objevily děsivé záběry od jedné internetové uživatelky, která u popelnic před Adéliným domem našla společně s vybavením odhozené mrtvé tělo jejího morčátka jménem Smíšek. Na tyto šílené záběry upozornil jeden ze známých odpůrců Adély, youtuber FatDad.

Na sociálních sítích vyvolala fotografie mrtvého morčete bouřlivou reakci nespokojenosti a nadávek směrem k influencerce Adéle Pulcové. Mnoho lidí ji obvinilo z týrání zvířat a dokonce i z jeho vraždy. Kritiku si vysloužila také za odložení mrtvého zvířete k popelnici bez jakéhokoli důstojného rozloučení. Podle kritiků se jedná o neomluvitelné chování a důkaz, že by se Adéla neměla starat o žádné zvíře. Adéla se k celé situaci vyjádřila ve svém streamu a potvrdila smrt morčete.

Adéla tvrdí, že její morče Smíšek zemřelo v důsledku nešťastné náhody. Poté, co bylo mrtvé tělo nalezeno vedle popelnic, Shopaholicadel odpověděla tím, že nemá zahradu a nevlastní dům, takže neměla jiné možnosti. Toto vysvětlení však neuspokojilo její kritiky, kteří tvrdí, že by mohla jít k veterináři a nechat tělo pohřbít důstojně.

Podle kritiků Adéla nevěnovala žádnou úctu mrtvému zvířeti a odhodila ho k popelnici, což považují za odporné a neomluvitelné chování. Mnoho lidí ji za to kritizuje a na sociálních sítích se šíří negativní reakce. Známí influenceři ji také odsuzují, například Datel, Maru Rosecká či David Dvořák. Zatím není jasné, jak se Adéla k celé kauze postaví.

Zdroj: tn.nova.cz, redakce