Fíkoviny

Vaše okno do světa celebrit

Smutné zprávy: Herečka a matka tří synů Annie Wersching podlehla rakovině

Příznivci filmů a seriálů musí přijmout ztrátu další talentované a oblíbené hvězdy. Herečka Annie Wersching zemřela ve věku 45 let.

Herečka Annie Wersching, známá z televizních seriálů jako 24 hodin, Star Trek: Picard, Bosch a filmu Božský Bruce, prohrála dlouhodobý boj s rakovinou, jak informoval server The New York Times. Neil Druckmann, producent a autor herní předlohy The Last of Us, na Twitteru napsal: „Právě jsme ztratili krásného umělce a člověka. Moje srdce je zlomené.“ Wersching propůjčila svůj hlas postavě Tess v této videohře.

Herečka se narodila a vyrostla v oblasti ve středozápadních Spojených státech. Její otec byl lékař a matka měla květinářství ve městě St. Louis. Po ukončení střední školy se rozhodla věnovat vysokoškolskému studiu herectví a absolvovala Millikin University v Illinois, kde získala titul bakaláře BFA v oboru hudebního divadla. V roce 2009 se provdala za herce a komika jménem Stephen Full a spolu vychovali tři syny jménem Freddie (13 let), Ozzie (10 let) a Archie (5 let).

Zdroj: nytimes.com, redakce

Napsat komentář