Fíkoviny

Vaše okno do světa celebrit

Svatební šaty 2v1: Ideální varianta pro vaši svatbu

Čeká vás svatební den a přemýšlíte o svatebních šatech? Už jste slyšeli o variantě 2v1? Takové šaty vám nabídnou elegantní a zároveň praktické řešení, díky kterému můžete mít velmi jednoduše hned dvoje svatební šaty v jednom.

Více možností ve svatební outfitu

Co znamená 2v1? Svatební šaty 2v1 mají odnímatelnou sukni. Z jedněch šatů tak snadno vytvoříte dvoje. Na svatební ceremonii tak můžete být v dlouhých honosných šatech a na večerní zábavu z nich můžete udělat krátké koktejlky, což vám přinese větší pohodlí. Budete se moci lépe hýbat a nebudete se bát, že vám během tance někdo dlouhé šaty přišlápne a zničí.

Když už si pořídíte svatební šaty za velký obnos peněz, nebyla by škoda si je na večer vyměnit za jiné? Svatební šaty 2v1 jsou proto ideálním řešením!

Proč si pořídit svatební šaty 2v1?

Svatební šaty 2v1 nejsou jen praktickou variantou. Poskytují vám snadné odepnutí sukně a zároveň tak rychlou možnost změny vzhledu. Nemusíte s nimi přemýšlet nad tím, jaké zvolit druhé kratší svatební šaty na večerní zábavu. Vyhnete se zároveň i situaci, kdy byste mohla druhé šaty zapomenout doma nebo si je znečistit make-upem při převlékání. Zároveň si nezničíte převlékáním svatební účes, což je další významné plus.

Kde sehnat svatební šaty 2v1?

Svatební šaty s odnímatelnou sukní se pomalu začínají rozšiřovat. Můžete je sehnat k zapůjčení v luxusnějších svatebních salonech. Myslíme si ale, že jejich vypůjčení není nejlepší nápad. Přece jen se s takovýmito šaty musí zacházet opatrněji, je tedy možné, že budou šaty ze salonu již několikrát opravované.

Nejlepší variantou je nechat si ušít tento typ šatů na míru. Objednejte se na konzultaci do zakázkového krejčovství Praha a nechte si ušít šaty s odnímatelnou sukní, které budou jedinečné a nepotkáte v nich žádnou jinou nevěstu.