Fíkoviny

Vaše okno do světa celebrit

Těhotná Rihanna se pochlubila rozkošnými velikonočními fotkami svého syna se zaječíma ušima

Zpěvačka Rihanna sdílela řadu snímků svého chlapečka, na kterých je nejen oblečený jako králíček, ale hraje si také s opravdovými chlupatými kamarády.

Rihanna a A$AP Rocky oslavili Velikonoce jako rozrůstající se rodina. Zpěvačka nominovaná na Oscara se na Instagramu podělila o fotografie z rodinné oslavy Velikonoc a ukázala, jak si její desetiměsíční chlapeček svátky užil.

Na instagramovém příspěvku je Rihannin syn svátečně oblečený a má rozkošné králičí uši, přičemž před fotoaparátem pózuje jako profesionál. Kromě toho byl zachycen, jak si hraje venku v trávě s třpytivým plyšovým zajíčkem, plastovými velikonočními vajíčky a několika skutečnými chlupatými ušatými kamarády.

Na jiné sadě zveřejněných fotografií si chlapeček prohlížel knihu s velikonoční tematikou a pak se skamarádil s jedním z králíků, který se k němu přiblížil a sladce ho pohladil po hlavě.

Hudebnice a její partner A$AP Rocky loni v květnu přivítali na svět syna a v současné době čekají druhé společné dítě. Rihannin mluvčí potvrdil její druhé těhotenství pro časopis People po Super Bowlu, kde během poločasové show v červeném outfitu od hlavy až k patě odhalila dětské bříško.

Zdroj: people.com, redakce

Napsat komentář