Těhotná Rihanna se pochlubila rozkošnými velikonočními fotkami svého syna se zaječíma ušima

Zpěvačka Rihanna sdílela řadu snímků svého chlapečka, na kterých je nejen oblečený jako králíček, ale hraje si také s opravdovými chlupatými kamarády.

Rihanna a A$AP Rocky oslavili Velikonoce jako rozrůstající se rodina. Zpěvačka nominovaná na Oscara se na Instagramu podělila o fotografie z rodinné oslavy Velikonoc a ukázala, jak si její desetiměsíční chlapeček svátky užil.

Na instagramovém příspěvku je Rihannin syn svátečně oblečený a má rozkošné králičí uši, přičemž před fotoaparátem pózuje jako profesionál. Kromě toho byl zachycen, jak si hraje venku v trávě s třpytivým plyšovým zajíčkem, plastovými velikonočními vajíčky a několika skutečnými chlupatými ušatými kamarády.

Na jiné sadě zveřejněných fotografií si chlapeček prohlížel knihu s velikonoční tematikou a pak se skamarádil s jedním z králíků, který se k němu přiblížil a sladce ho pohladil po hlavě.

Hudebnice a její partner A$AP Rocky loni v květnu přivítali na svět syna a v současné době čekají druhé společné dítě. Rihannin mluvčí potvrdil její druhé těhotenství pro časopis People po Super Bowlu, kde během poločasové show v červeném outfitu od hlavy až k patě odhalila dětské bříško.

Zdroj: people.com, redakce