Fíkoviny

Vaše okno do světa celebrit

Těžce nemocný Bruce Willis nepoznal svou exmanželku Demi Moore. Byli spolu 13 let

Americký herec Bruce Willis, který bojuje s frontotemporální demencí, nepoznal svou bývalou manželku Demi Mooreovou a jejich děti.

Herečka navštívila svého bývalého manžela po letní dovolené v Itálii, ale on si neuvědomil, kdo je. Bruce Willis a Demi Moore byli manželé 13 let a mají tři dcery – pětatřicetiletou Rumer, dvaatřicetiletou Scout a devětadvacetiletou Tallulah.

Herečka je s Bruceovou manželkou v úzkém kontaktu, ale nikdy by ji nenapadlo, že nemoc pokročila tak daleko. Demence může způsobit vážné kognitivní poruchy, změny osobnosti a výkyvy nálad. Během nepřítomnosti Demi Moore se Willisovi vzpomínky na ni zkrátka vytratily z hlavy.

Herec však občas své dcery a bývalou manželku poznává a těší se z jejich návštěv. Zvláště rád vidí svou vnučku jménem Lu, která se narodila v dubnu 2023.

Bruce Willis je kvůli své nemoci agresivní a má potíže s pohybem. „Demence je těžká,“ řekla jeho manželka Emma. „Je těžká pro člověka, kterému byla diagnostikována; je těžká i pro rodinu. Když se říká, že je to rodinná nemoc, tak to tak opravdu je,“ dodala.

Připomeňme, že v roce 2022 Bruce kvůli vážné nemoci ukončil svou hereckou kariéru. Podle jeho manželky Emmy je Willisovi každým dnem hůř a hůř. Oporou je mu jeho bývalá manželka Demi Moore a jejich děti.

Zdroj: Wales Online, Turkmen Portal, redakce