Fíkoviny

Vaše okno do světa celebrit

Travis Barker říká, že napjaté přátelství s Blink-182 „tížilo“ jeho srdce

Blink-182 jsou připraveni hodit „All the Small Things“ za hlavu a soustředit se na to, jak jsou vděční, že jsou zpět ve své kultovní sestavě.

Pop-punková kapela v sestavě Mark Hoppus, Tom DeLonge a Travis Barker se v novém dílu pořadu Zanea Lowea na Apple Music 1 rozpovídala o své cestě k opětovnému spojení a vydání nadcházejícího alba One More Time.

Zatímco spolupráce poprvé od roku 2011 každého člena výrazně ovlivnila, 47letý Barker otevřeně hovořil o tom, že mu nejvíce chybělo jejich „přátelství“ a že to nakonec považuje za nejdůležitější součást tria.

„Vždycky mi těžce leželo na srdci, že se naše přátelství nenapravilo,“ podělil se bubeník o zkušenost, když 47letý DeLonge v roce 2015 z kapely odešel. „Tíží vás, když máte s někým něco, co je pro vás ve vztahu důležité, a nenapravíte to, jen to tak nějak přetrvává.“

Hudebník vysvětlil, že „aura jedovatosti, která mohla být v jeho srdci z důvodů, které ani nebyly skutečně platné“, už není důležitá, protože jejich vztahy jsou nyní neporušené.

„Prostě si myslím, že díky tomu, že mi spadla ze srdce ta tíha a cítím se s těmi kluky blíž, jsem schopen vidět, co to je, a mnohem víc si toho vážit a být upřímně šťastný za to, co to pro lidi znamená.“

Skupina Blink-182 vydá 20. října (u Columbia Records) očekávané album One More Time, na kterém se poprvé od roku 2011 sejde základní sestava kapely. Kapela na svém devátém studiovém albu zabývá tématy tragédie, triumfu a především bratrství.

Zdroj: Wikipedia, People, redakce