Fíkoviny

Vaše okno do světa celebrit

V dětství zneužívaná, ve dvanácti znásilněná: Pamela Anderson v novém dokumentu na Netflixu

Pamela Anderson (55 let), slavná playmate a plavčice ze seriálu Pobřežní hlídka, se ukázala v úplně jiném světle, než jak jsme zvyklí.

Ve skoro dvouhodinovém dokumentu na Netflixu nazvaném „Pamela: Příběh lásky“, se otevřeně bavila o svém životě a bolestném dětství. Během svých mladých let měla totiž chůvu, která ji obtěžovala, a ve dvanácti letech ji poté zneužil pětadvacetiletý muž.

Pamela Anderson se mohla na první pohled jevit jako žena žijící život plný slunce, ale ve skutečnosti to tak nebylo. Narodila se v červenci 1967 v Ladysmith v Kanadě, kde žila s rodiči Carol a Barrym. Jako dítě měla chůvu, která se starala o ni i jejího mladšího bratra. Avšak, jak uvedla v dokumentu, chůva ji sexuálně obtěžovala.

„Neměla jsem lehké dětství. Navzdory milujícím rodičům jsem byla od šesti do deseti let obtěžována chůvou,“ řekla Pamela. Uvedla také, že chtěla před chůvou chránit svého bratra a že ji chtěla zabít. „Přála jsem jí smrt a ona se druhý den zabila v autě,“ dodala.

Pamela měla ve svých dvanácti letech další špatnou zkušenost, když jela s kamarádkou do domu jejího staršího přítele. Zatímco ostatní šli nahoru, starší bratr se rozhodl, že ji naučí vrhcáby, což nakonec vedlo k masáži zad a následně i ke znásilnění. Toto trauma si nesla dlouhou dobu a nedokázala o tom mluvit. Měla pocit viny a byla zakomplexovaná. Stud odhodila až později při focení pro Playboy a postupem času přešla i jiné šrámy z dětství.

Zdroj: blesk.cz, redakce

Napsat komentář