Fíkoviny

Vaše okno do světa celebrit

Z trikových záběrů a optických iluzí od Zacha Kinga vám spadne čelist

Pokud jste v posledních deseti letech strávili hodně času na internetu, pravděpodobně jste viděli optické iluze od Zacha Kinga.

Iluzionista a internetová osobnost Zach King má YouTube kanál s více než 58 miliony odběratelů a jeho videa se stávají virálními od doby, kdy se stala senzací před více než deseti lety. Když se spojil s populárním „sportovně komediálním“ kanálem YouTube Dude Perfect, natočil dokonalé video s optickými iluzemi. A v tomto osmiminutovém videu jsou některé iluze, které jsou skutečně ohromující.

Video Optical Illusions Trick Shots obsahuje neuvěřitelné vizuální triky, které nás přiměly pustit si některé z nich dvakrát. Věřte nám, že si nejednou budete říkat „jak to sakra udělali?“. Zvlášť když dojde na iluzi ve 47. sekundě.

Naštěstí má Dude Perfect speciální video ze zákulisí, které vysvětluje, jak přesně dokázali mnoho z těchto optických iluzí. I když je jasné, že některá tajemství bylo třeba zachovat. Určitě se ale muselo hodit, že dva z kluků z Dude Perfect jsou jednovaječná dvojčata. To Kingovi rozhodně usnadnilo práci s iluzemi.

Zdroj: nerdist.com

Napsat komentář