Fíkoviny

Vaše okno do světa celebrit

Zdeněk Svěrák hodnotí Petra Pavla: Klid a pravdomluvnost jsou přednosti nového prezidenta

Celebrity, které podporovaly Petra Pavla, byly nadšeny, když Pavel získal svůj nový titul jako prezident České republiky.

Mezi příznivci byl i populární herec Zdeněk Svěrák (86), který Petra Pavla v rozhovoru pro eXtra.cz nazval vzorem pro budoucí generace a projevoval nadšení. Vítězství Petra Pavla bylo jasné již při začátku sčítání hlasů a celý jeho volební tým byl nadšený.

Zdeněk Svěrák nikdy nezastíral svou podporu Petru Pavlovi. Po ukončení prvního kola prezidentských voleb se zapojil do jeho kampaně společně s herečkou Danielou Kolářovou tím, že natočili vtipné video a následně ho zveřejnili na Facebooku.

„Jsem šťastný, že to vyšlo. Já jsem o to hodně stál, protože já jsem bývalý učitel a tak vím, že na Hradě je člověk, který nemůže být naším vzorem. A teď se to myslím podaří. Petr Pavel má ty vlastnosti, který můžou děti obdivovat,“ prohlásil Zdeněk Svěrák. „Já si myslím, že on si získá i své nepřátele. Právě tím, jak zůstane klidný, pravdomluvný a jak říkám, on dokázal spojit dvě vlastnosti. On je rozvážný a odvážný.“

Zdroj: extra.cz, redakce

Napsat komentář