Fíkoviny

Vaše okno do světa celebrit

Zpěvák S Club 7 Paul Cattermole zemřel ve věku 46 let, několik měsíců poté, co britská popová skupina oznámila turné

Člen skupiny S Club 7 Paul Cattermole zemřel jen několik měsíců poté, co britská popová skupina oznámila podzimní reunion turné, jak uvádí server Mirror. Bylo mu 46 let.

Na oficiálním Instagramu skupina napsala, že je Cattermoleovou smrtí „skutečně zdrcena“. „Neexistují slova, která by popsala hluboký smutek a ztrátu, kterou všichni cítíme,“ napsala kapela. „Měli jsme obrovské štěstí, že jsme ho mohli mít ve svém životě, a jsme vděční za úžasné vzpomínky, které máme. Každému z nás bude velmi chybět.“

Zpěvák byl nalezen 6. dubna ve svém domě v Dorsetu. Později odpoledne byl prohlášen za mrtvého. Příčina smrti nebyla zveřejněna, ale policie jeho smrt nepovažovala za podezřelou.

Cattermoleovi bylo 21 let, když se stal světovou hvězdou jako člen skupiny S Club 7. Skupina, kterou v roce 1998 založil bývalý manažer Spice Girls Simon Fuller, podepsala smlouvu s vydavatelstvím Polydor Records a s debutovým singlem „Bring it All Back“ se dostala na první místo hitparád. Následovaly další hity „S Club Party“ a „Don’t Stop Movin'“.

Skupina S Club 7 se letos opět sejde na turné k 25. výročí založení skupiny, v rámci kterého se uskuteční 11 koncertů ve Velké Británii a Irsku. Mezi zbývající členy skupiny patří Tina Barrett, Jon Lee, Hannah Spearritt, Bradley McIntosh, Rachel Stevens a Jo O’Meara.

Zdroj: Wikipedia, mirror.co.uk, redakce