Fíkoviny

Vaše okno do světa celebrit

Inaugurace nového prezidenta: Eva Pavlová si pozornost médií příliš neužívá

Den inaugurace nového prezidenta Petra Pavla je důležitý nejen pro něj, ale i pro jeho rodinu. Na ceremonii na Hradě se objevila také jeho manželka, která preferuje skromnost a nechce být nazývána jako „první dáma“, jak uvádí server Prima Ženy.

V den inaugurace se Petr Pavel předvedl jako ukázkový manžel, který má svou manželku velmi rád. Při svém příchodu na Hrad spolu kráčeli těsně vedle sebe a drželi se za ruce. Eva Pavlová zvolila pro tuto příležitost výrazný a stylový outfit, nicméně si zachovala jistotu tím, že své oblečení sladila s barvami české trikolory.

Jelikož si Eva Pavlová pozornost médií příliš neužívá, Petr Pavel ji v tento významný den podporoval. I když není role první dámy zakotvena v zákoně a nezahrnuje žádné zvláštní práva ani povinnosti, bývá na ni kladeno mnoho nároků a očekávání.

Eva Pavlová si toho byla pravděpodobně vědoma už od chvíle, kdy se její manžel Petr Pavel rozhodl kandidovat na prezidenta. Vždy se k této budoucí roli stavěla s pokorou a netajila se tím, že nevyhledává pozornost veřejnosti ani médií. Ve skutečnosti by pro ni bylo příjemnější být označována pouze jako manželka prezidenta, než jako první dáma.

V nadcházejících měsících se ukáže, jak se Eva Pavlová osvědčí v roli první dámy. Momentálně se snaží více angažovat na sociálních sítích, což pro ni předtím nebylo příliš typické. Navíc však stále stojí za svým manželem a novým prezidentem, stejně jako on stál za ní během celé předvolební kampaně a voleb. Tuto podporu dokazuje prostřednictvím řady dojemných gest.

Zdroj: zeny.iprima.cz, redakce

Napsat komentář